wtorek, 13 kwietnia 2021

BANER JAKUCJA 980X200

Artykuły z tagiem: antarktyda

Wazari w JotunheimenEkipa przygotowująca się do trawersu Antarktydy odbyła trening w norweskich górach. Trudne warunki i kontuzja. 

Więcej…

wazariTrzech Polaków, którzy zamierzają przetrawersować Antarktydę, przełożyło wyprawę o rok. Powód? Finanse.

Więcej…

wazari team grenlandia 2008Trzech Polaków zamierza dokonać trawersu Antarktydy – od brzegu do brzegu, na nartach, bez pomocy z zewnątrz.

Więcej…

wazari latawceWazari Team dopina przygotowania do trawersu Antarktydy. Nam opowiedzieli o wyzwaniach w używaniu latawców.

Więcej…

Ben Saunders Tarka L’Herpiniere 106 dni szli Brytyjczycy od wybrzeża do Bieguna Południowego i z powrotem. Sezon antarktyczny zakończony.

Więcej…

hardangervidda wazari team

Wazari Team w ubiegły weekend był w Norwegii, by trenować z latawcami. Wiatru nie było, ale było spotkanie z Hannah McKeand. Więcej…

richard parksGeoff Wilson ukończył trawers Antarktydy. Richard Parks idąc na Biegun Południowy „wykręcił” drugi czas w historii.

Więcej…

hardangervidda wazari teamWazari Team, czyli trzech Polaków przygotowujących się do trawersu Antarktydy, właśnie trenuje na Hardangervidda.

Więcej…

Geoff Wilson na biegunie południowymPierwsze wyprawy dotarły już w tym sezonie letnim do Bieguna Południowego. Dwie ambitne. Jedna – z ambicjami niewielkimi.

Więcej…

trening z latawcami wazari teamWazami Team przed wyprawą na Antarktydę trenował w polskich górach – technikę jazdy na nartach z latawcami.

Więcej…

Książki sportowe i wojskowe