czwartek, 09 lipca 2020

BANER JAKUCJA 980X200

Artykuły z tagiem: archipelag ziemia północna

ekspedycja mlae 70 dni trwała odyseja dwóch samochodów trawersujących Arktykę. Wczoraj rosyjska wyprawa dojechała do celu.

Więcej…

MlaePierwszy w historii trawers Arktyki z Rosji do Kanady przez Biegun Północny. Dwa miesiące, 2632 kilometry walki.

Więcej…

mlae do kanadyWczoraj pozostało tylko 38 kilometrów do wyspy Ward Hunt. Prawdopodobnie dziś lub jutro Rosjanie dojadą do Kanady.

Więcej…

kanady mlae ward huntRosjanie mają do przejechania mniej niż 300 kilometrów do wybrzeży Kanady. Pokonali już ponad 2300 kilometrów.

Więcej…

MLAE na biegunie 2013Rosyjska wyprawa samochodowa dotarła do Bieguna Północnego. Po raz drugi w historii. Jadą dalej do Kanady.

Więcej…

przyczepy w morzu MLAERosyjska wyprawa samochodowa przez Biegun Północny do Kanady minęła 84 równoleżnik. W ostatnich dniach dobre tempo.

Więcej…

Port DiksonZałoga Lady Dana 44 zamierza opłynąć wokół Bieguna Północnego. Ale na razie jacht tkwi "zamurowany" lodem na północy Rosji.

Więcej…

jacht barlavento IIDwie załogi dotarły do miejsc w Arktyce, do których wcześniej nigdy nie dopłynął jacht pod polską banderą.

Więcej…

MLAE 14 marcaOtwarta woda nie hamuje wyprawy samochodowej po Morzu Arktycznym. Jednak by jechać, Rosjanie muszą walczyć.

Więcej…

samochodami przez biegun północnySamochdowa wyprawa z Rosji do Kanady przez Biegun Północny wystartowała. Pierwsza awaria i niesprzyjająca pogoda.

Więcej…

Książki sportowe i wojskowe