poniedziałek, 01 marca 2021

BANER JAKUCJA 980X200

Artykuły z tagiem: grenlandia

inuicki grot robert pokorskiNorbert Pokorski wyrusza na Grenlandię. Będzie się uczyć technik Inuitów. Spróbuje przejść na nartach do Kanady.

Więcej…

Norbert Pokorski Greenland Experience 2013– Obiecaj mi, że będziesz trzymał się śladów sań – powiedział Finn Hansen. Relacja Norberta Pokorskiego z wyprawy na Grenlandię.

Więcej…

wazari team grenlandia 2008Trzech Polaków zamierza dokonać trawersu Antarktydy – od brzegu do brzegu, na nartach, bez pomocy z zewnątrz.

Więcej…

inuici polowanie na foki norbert pokorskiFilm Norberta Pokorskiego z wyprawy na Grenlandię. Unikatowe zdjęcia myśliwych, którzy korzystają z technik sprzed tysięcy lat.

Więcej…

Inuici SiorapalukNorbert Pokorski wrócił w ubiegłą środę z wyprawy do północno-zachodniej Grenlandii. Opowiada o odchodzącym świecie.

Więcej…

w siorapaluk 2011 Norbert PokorskiNorbert Pokorski wczoraj dotarł do Qaanaaq po prawie dwutygodniowym pobycie u Inuitów w Siorapaluk. Już planuje powrót latem.

Więcej…

siorapaluk polowanie na niedźwiedziaCiężka zima w Siorapaluk. Cienki lód uniemożliwia polowanie. Norbert Pokorski zaczyna rozumieć miejscowy język.

Więcej…

Norbert Pokorski wśród InuitówNorbert Pokorski wiedzie obecnie żywot inuickiego myśliwego w osadzie Siorapaluk. Wkrótce wyruszy polować na morsy.

Więcej…

trening z latawcami wazari teamWazami Team przed wyprawą na Antarktydę trenował w polskich górach – technikę jazdy na nartach z latawcami.

Więcej…

siorapaluk norbert pokorskiNorbert Pokorski doszedł wczoraj na nartach do Siorapaluk. Inuici czekali już na niego i przyjęli z otwartymi rękami.

Więcej…

Książki sportowe i wojskowe