niedziela, 09 sierpnia 2020

BANER JAKUCJA 980X200

Artykuły z tagiem: grenlandia

norbert pokorski 2 marcaNorbert Pokorski pokonał już ponad 20 kilometrów w linii prostej. Jednak po prostej nie idzie. Na trasie otwarte morze.

Więcej…

grenlandia pokorskiNorbert Pokorski jest już na Grenlandii. Jutro wyrusza z Qaanaaq na północ, w kierunku osady Siorapaluk

Więcej…

Norbert PokorskiLubię przebywać w Arktyce. Minus 30 stopni nie robi na mnie wrażenia. Boję się tylko niedźwiedzi - mówi w wywiadzie Norbert Pokorski. Więcej…

wazari team trawers grenlandii 2008Chcemy, żeby w historii naszego kraju zapisał się taki wyczyn - wywiad z Wazari Team.

Więcej…

fiodor koniuchowFiodor Koniuchow i Wiktor Simonow dotarli z Bieguna Północnego do Kanady. Rezygnują z trawersu Grenlandii.

Więcej…

koniuchow ellesmereFiodor Koniuchow i Wiktor Simonow doszli z Bieguna Północnego do Kanady. Rosjanom taki wyczyn udał się po raz pierwszy.

Więcej…

koniuchow Rosjanie, Fiodor Koniuchow i Wiktor Simonow, oraz dwanaście psów przemierzają Arktykę – z bieguna na południe Grenlandii.

Więcej…

wazari team antarktydaTrzech Polaków zamierza przetrawersować Antarktydę. Na nartach, bez wsparcia z zewnątrz. Przeczytaj wywiad. Więcej…

Książki sportowe i wojskowe