poniedziałek, 13 lipca 2020

BANER JAKUCJA 980X200

Artykuły z tagiem: hercules inlet

liautaud antarktydaBrytyjczycy chcą sięgnąć po rekordy. Każdy na własną rękę – kto najszybszy, kto najmłodszy na biegunie.

Więcej…

Jose granadosDwóch śmiałków chce dojechać po raz pierwszy w historii rowerami do Bieguna Południowego. W tym samym czasie, ale oddzielnie.

Więcej…

aaron lindsauAmerykanin Aaron Lindsau dotarł do Bieguna Południowego. Ustanowił swoisty rekord długości marszu – 80 dni.

Więcej…

biegun południowyCzwórka polarników w drodze do bieguna. Ogromne zastrugi, halucynacje, odmrożenia i coraz bliżej celu.

Więcej…

eric larsenEric Larsen przerwał samotną rowerową wyprawę na Biegun Południowy po 9 dniach. Wiatr, zastrugi i miękki śnieg.

Więcej…

polarnicy w drodze na biegunCzworo polarników maszeruje w stronę bieguna. Wolno, szybko, mycie ciała herbatą i nieoczekiwane spotkanie.

Więcej…

wyprawy-na-biegun-poludniowyPiątka samotnych polarników chce w tym sezonie letnim dotrzeć do Bieguna Południowego. Troje z nich już wyruszyło.

Więcej…

Aaron lindsau trawers AntarktydyAaron Lindsau chce być pierwszym Amerykaninem, który dotrze do Bieguna Południowego i wróci na brzeg kontynentu.

Więcej…

Eric larsen rowerem na biegunW najbliższą środę amerykański polarnik Eric Larsen rozpoczyna wyprawę na Biegun Południowy - rowerem. Więcej…

Książki sportowe i wojskowe