środa, 28 października 2020

BANER JAKUCJA 980X200

Kolorado 2013

Polska wyprawa kanion kolorado 2013Jestem innym człowiekiem, niż przed wyjazdem – relacja Krzysztofa Jurka ze spływu Polaków Kanionem Kolorado.

Więcej…

kolmKilkunastoosobowej ekipie polskich kajakarzy udało się przepłynąć samodzielnie Kanion Kolorado. Są cali i zdrowi. Wracają do kraju.

Więcej…

polska wyprawa na kanion koloradoDziś Polscy kajakarze rozpoczynają spływ Kanionem Kolorado. Przez kolejne 18 dni będą zmagać się z wodnym żywiołem.

Więcej…

kolorado startDziś wyrusza wyprawa do Kanionu Kolorado. To pierwszy polski samodzielny spływ tą rzeką. Polacy znikną na 18 dni.

Więcej…

Ellen Germain, konsul generalny ambasady Stanów Zjednoczonych w Krakowie, na torze kajakowymEllen Germain, konsul generalny ambasady Stanów Zjednoczonych w Krakowie, wpadła do wody na torze kajakowym.

Więcej…

stawianie-kajaka-szkolenieTomasz Jakubiec opowiada o sprzęcie niezbędnym do spłynięcia Kanionu Kolorado oraz film ze szkolenia w ratownictwie.

Więcej…

szkolenia kanion kolorado 2013Ekipa kajakarzy wybierająca się do Kanionu Kolorado od kilku miesięcy intensywnie się szkoli. I to nie w kajakarstwie.

Więcej…

kajakarstwo bystrzeWyprawa do Kanionu Kolorado liczy 16 członków - ludzi z ogromnym doświadczeniem w kajakarstwie górskim.

Więcej…

kanion kolorado bystrzeW sierpniu do USA wyrusza wyprawa, by spłynąć Kanionem Kolorado. To prawdopodobnie pierwszy taki spływ Polaków.

Więcej…

Książki sportowe i wojskowe