środa, 20 lutego 2019

BANER JAKUCJA 980X200

Artykuły z tagiem: krzysztof suchowierski

Krzysztof Suchowierski czerskijKrzysztof Suchowierski dziś rano wrócił do Polski ─ po przemierzeniu na rowerze 3700 kilometrów w Jakucji zimą.

 

Więcej…

Krzysztof Suchowierski CzerskijKrzysztof Suchowierski i dwaj Rosjanie przejechali zimą na rowerach przez Jakucję. Dziś dojechali do celu.

Więcej…

Krzysztof SuchowierskiKrzysztof Suchowierski od dwóch miesięcy jedzie rowerem przez Jakucję. Temperatury? Minus 40 stopni Celsjusza.

Więcej…

krzysiek suchowierskiKrzysztof Suchowierski i jego rosyjscy towarzysze mają już za sobą pierwszy dzień wyprawy. Jechali przy minus 40 st.C.

Więcej…

suchowierski krzysztofKrzysztof Suchowierski dziś pociągiem z Warszawy wyruszył na rowerową wyprawę przez Jakucję. Zobacz film z odjazdu do Rosji.

Więcej…

krzysztof suchowierskiWczoraj w Białymstoku Krzysztof Suchowierski zaprezentował ideę wyprawy rowerowej zimą do Jakucji, na którą wyrusza wkrótce.

Więcej…

drogami pamięci jakucja krzysztof Suchowierski3500 kilometrów na rowerach przez Jakucję. Ale zimą, gdy można jechać po rzekach, a temperatura spada poniżej minus 40 st.C.

Więcej…

Książki sportowe i wojskowe