wtorek, 20 października 2020

BANER JAKUCJA 980X200

Artykuły z tagiem: maciej berbeka

szczyt broad peakMaciej Berbeka, Adam Bielecki, Tomasz Kowalski i Artur Małek po ponad 12-godzinnej wspinaczce na szczycie.

Więcej…

obóz 4 Broad peak 2011Drugi dzień ataku szczytowego zimowej wyprawy na Broad Peak. Polacy doszli do czwórki. W nocy ruszą na szczyt.

Więcej…

atak szczytowy broad peakKrótka informacja od wyprawy pod Broad Peak. Rozpoczyna się atak szczytowy. Do góry ruszyło czterech Polaków.

Więcej…

BP schematmZałamanie pogody hamuje wyprawę na Broad Peak. Okno pogodowe i szanse na atak są we wtorek, 5 marca

Więcej…

w bazie polska zimowa wyprawa broad peak 2013Prognozy pogody zmieniają się jak w kalejdoskopie. Może Broad Peak uda się zaatakować 4 marca, a może dopiero około 11 marca.

Więcej…

tomasz kowalski atak szczytowy broad peakNie szczelina, ale wiatr i zmęczenie zatrzymały naszych himalaistów na Broad Peak. Przeczytaj relację Tomasza Kowalskiego. Więcej…

Broad Peak w słońcuMaciej Berbeka i Tomasz Kowalski przerwali atak i zawrócili z powodu wiatru. Cała czwórka himalaistów schodzi do bazy.

Więcej…

obóz 3 broad peak 2013Adam Bielecki i Artur Małek nie przeszli szczeliny lodowcowej. Obóz szturmowy próbują zakładać Maciej Berbeka i Tomasz Kowalski.

Więcej…

Broad Peak schemat drogi polska zimowa wyprawa broad peak 2013Adam Bielecki i Artur Małek po dwóch dniach wspinaczki w złej pogodzie dotarli z bazy do obozu 3. Jutro chcą założyć obóz 4.

Więcej…

Artur małek w drodze do c2Adam Bielecki i Artur Małek wyruszyli z bazy w kierunku szczytu. W poniedziałek pogoda ma dać szansę na atak. Więcej…

Książki sportowe i wojskowe