poniedziałek, 28 września 2020

BANER JAKUCJA 980X200

Artykuły z tagiem: piotr kuryło

Piotr Kuryło WładywostokPiotr Kuryło zakończył swoją podróż z Lizbony na wschodni kraniec Azji, do Władywostoku. Przejechał 15028 kilometrów.

Więcej…

piotr kuryło praniePiotr Kuryło i Tomasz Kwiatkowski są przed Nowosybirskiem. Na licznikach ich rowerów jest już ponad 8800 kilometrów.

Więcej…

Piotr KuryłoPiotr Kuryło i Tomasz Kwiatkowski dziś dojadą do Ufy. Za kilka dni zmierzą się z górami Uralu i będą już w Azji.

Więcej…

Piotr Kuryło Tomasz Kwiatkowski BerlinPiotr Kuryło i Tomasz Kwiatkowski wczoraj wjechali na terytorium Rosji. Tydzień temu opowiadali nam o wyprawie.

Więcej…

piotr kuryłoPiotr Kuryło i Tomasz Kwiatkowski wjechali już do Polski. Jutro można ich spotkać na jednej z bydgoskich uczelni.

Więcej…

piotr kuryło tomasz kwiatkowskiPiotr Kuryło i Tomasz Kwiatkowski już 18 dni w drodze, na rowerach. Jadą z Lizbony do Władywostoku. Wczoraj dotarli do Niemiec.

Więcej…

Piotr Kuryło lizbonaWłaśnie teraz, o godzinie 12 czasu polskiego, Piotr Kuryło wraz z Tomaszem Kwiatkowskim startuje z Lizbony do Władywostoku.

Więcej…

piotr kuryłoPiotr Kuryło wraz z towarzyszem zamierza przejechać rowerem z Lizbony do Władywostoku. 15 tysięcy kilometrów w 100 dni.

Więcej…

Książki sportowe i wojskowe