piątek, 19 kwietnia 2019

BANER JAKUCJA 980X200

Artykuły z tagiem: tomasz mackiewicz

simone-moro-bazaRalf Dujmovits nie będzie atakować Nanga Parbat tej zimy. Simone Moro już w bazie. Polacy wyruszyli do góry, założyć obóz 3.

Więcej…

nangad dream 2013/14Polacy założyli obóz 2. na Nanga Parbat. Poręczówki siegają do 5800 m n.p.m. W przyszłym tygodniu ruszą do góry. Pod górą ciasno.

Więcej…

Tomasz Mackiewicz marek KlonowskiPierwsza relacja z zimowej wyprawy na Nanga Parbat w sezonie 2013/2014. Team od tygodnia przebywa w Rawalpindi.

Więcej…

nanga dream startFilmowy reportaż z pakowania i startu polskiej zimowej wyprawy Nanga Dream Justice for All na Nanga Parbat w sezonie 2013/14.

Więcej…

1191212wywiad mWolałbym nadal pozostać nieznany - mówi Tomasz Mackiewicz w wywiadzie dla Forum Extremum.

Więcej…

mackiewicz tomaszTomasz Mackiewicz w wywiadzie dla Forum Extremum opowiada o wyprawie na Nanga Parbat i swoim samotnym rajdzie.

Więcej…

Tomasz mackiewicz rajd nanga parbat 7400Wszystkie zespoły działające pod Nanga Parbat zrezygnowały z prób zdobycia góry tej zimy. Najwyżej zaszli Polacy. Więcej…

mackiewicz tomaszTomasz Mackiewicz dotarł na wysokość około 7400 m n.p.m. i zawrócił. Dziś dotarł bezpiecznie do bazy.

Więcej…

tomasz mackiewiczTomasz Mackiewicz przeczekał okres złej pogody i dziś samotnie podjął wspinaczkę w kierunku szczytu. Nocuje na grani.

Więcej…

nanga parbat 2013Tomek Mackiewicz i Marek Klonowski szczegółowo raportują o swoich ostatnich działaniach na Nanga Parbat.

Więcej…

Książki sportowe i wojskowe