wtorek, 13 kwietnia 2021

BANER JAKUCJA 980X200

Wiadomości

nissos delosPrzez kilka dni nie było wiadomo, co z Aleksandrem Dobą. Telefon satelitarny nie odpowiadał, a kajakarz wysłał sygnał „help”.

Więcej…

talisker whisky atlantic challengeFiodor Koniuchow przerywa wyprawę. Aleksander Doba już w połowie. Wyścig łodzi wiosłowych przez Atlantyk trwa.

Więcej…


nanga dream 2011Team Nanga Dream już jest w bazie pod Nanga Parbat. Jacek Teler donosi: Kominek grzeje. Ekipa już wynosi sprzęt do ABC.

Więcej…

Yvan Bourgnon Yvan Bourgnon nie tylko przepłynął Atlantyk na sportowym katamaranie, ale na dodatek pobił rekord szybkości.

Więcej…

Tomasz Mackiewicz marek KlonowskiPierwsza relacja z zimowej wyprawy na Nanga Parbat w sezonie 2013/2014. Team od tygodnia przebywa w Rawalpindi.

Więcej…

talisker atalantic challengeDziś z Wysp Kanaryjskich wystartowało szesnaście łodzi wiosłowych. Przed nimi ponad 5500 kilometrów ścigania się.

Więcej…

walking 1 m"Walking The Nile" startuje. Levison Wood chce przejść samotnie 6650 kilometrów wzdłuż Nilu - jak najbliżej brzegu rzeki.

Więcej…

konuchow fiodor ocean spokojnyFiodor Koniuchow wyruszył w solowy wioślarskie rejs z Chile do Australii przez Pacyfik. Przed nim 7 miesięcy wiosłowania.

Więcej…

maciej tarasin rio tuniaMaciej Tarasin spłynął na pontonie 500 kilometrów po kolumbijskich rzekach. San Jargo prawdopodobnie jako pierwszy.

Więcej…

extremum-rafal-chmielewskiRafał Chmielewski, Tomasz Jakubiec oraz Norbert Pokorski opowiedzą w Warszawie o ekspedycjach, które odbyli w tym roku.

Więcej…

walking 2 mLevison Wood ma za sobą pierwszy tydzień wędrówki wzdłuż najdłuższej rzeki Afryki. Zaczął do źródła Nyabarongo.

Więcej…

Yvan BourgnonKatamaran leżał na boku. Na szczęście byłem przywiązany – szwajcarski żeglarz samotnie zmaga się z Atlantykiem.

Więcej…

YvanBourgnon-agadirmYvan Bourgnon próbuje opłynąć kulę ziemską na maleńkim sportowym katamaranie – bez kabiny, sypiając po 10 minut!

Więcej…

walking 3 mLevison Wood od dwóch tygodni przemierza Rwandę. Ulewne deszcze nie spowalniają wyprawy, choć marszu nie ułatwiają.

Więcej…

Ben Saunders i Tarka L’Herpiniere  Do Bieguna Południowego w tym sezonie zmierza prawdziwy tłum polarników. Próbują dojśc do celu z trzech kierunków.

Więcej…

olek doba– Olek po raz pierwszy użył podczas tego rejsu słowa „ciężko” – o ostatniej nocy na Atlantyku mówi Andrzej Armiński koordynator rejsu.

Więcej…

funlandia rafał chmielewskiRówno rok temu na Forum Extremum ukazał się pierwszy artykuł. Co zrobiliśmy w ciągu 12 miesięcy? Chwalimy się!

Więcej…

nanga dream startFilmowy reportaż z pakowania i startu polskiej zimowej wyprawy Nanga Dream Justice for All na Nanga Parbat w sezonie 2013/14.

Więcej…

Geoff WilsonGeoff Wilson ciągnie parę ogromnych różowych piersi w stronę Bieguna Południowego. Faysal Hanneche podąża za nim.

Więcej…

Książki sportowe i wojskowe