wtorek, 13 kwietnia 2021

BANER JAKUCJA 980X200

Wiadomości

nar5mZałoga łodzi Auður, w zmienionym składzie, ruszyła dalej w kierunku Islandii. Być może dotrą tam już za tydzień.

Więcej…

Pianista Romuald KoperskiRomuald Koperski podjął decyzję o przerwaniu wioślarskiego rejsu przez Pacyfik. Teraz próbuje dopłynąć do wybrzeży Japonii.

Więcej…

Sarah Outen PacyfikSarah Outen 82 dni na Pacyfiku. Pomyślny wiatr jej sprzyja, jednak nadal przed nią dwie trzecie drogi do Ameryki.

Więcej…

Piotr KuryłoPiotr Kuryło i Tomasz Kwiatkowski dziś dojadą do Ufy. Za kilka dni zmierzą się z górami Uralu i będą już w Azji.

Więcej…

Babouchka wyprawa francuzkaDwóch Franzuców próbuje przedostać się z Alaski na Spitsbergen przez Biegun Północny – katamaranem żeglującym po lodzie.

Więcej…

gaszerbrum 1

Marcin Kaczkan i Artur Hajzer mają kłopoty na wyprawie pod Gaszerbrumami. Docierają sprzeczne informacje o sytuacji.

Więcej…

 Charles Hedrich wypływa z wales na alasceDwie łodzie wiosłowe płyną przez najtrudniejszy szlak morski na ziemi. Przed nimi potężne sztormy i dryfujące kry lodowe.

Więcej…

Romuald Koperski na PianiścieNawigator wyprawy Romualda Koperskiego rekomenduje przerwanie rejsu ze względu na pogodę. Decyzja należy do wioślarza.

Więcej…

Romuald koperski pianistaRomuald Koperski już 11 dni wiosłuje na Oceanie Spokojnym. Po upałach nadeszły burze. Łódź płynie na zachód.

Więcej…

arctic jouleZałogi dwóch łodzi wiosłowych zmagają się z arktycznymi warunkami na szlaku Przejścia Pólnocno-Zachodniego.

Więcej…

exgobi 3mRay Zahab od 13 dni biegnie po 70 kilometrów dziennie przez Pustynię Gobi. Wczoraj z biegu musiał zrezygnować Kevin Lin.

Więcej…

romuald koperski na starcie w choshiRomuald Koperski wyruszył w wiosłowy rejs przez Ocean Spokojny. To pierwsza polska próba pokonania oceanu łodzią wiosłową.

Więcej…

Piotr Kuryło Tomasz Kwiatkowski BerlinPiotr Kuryło i Tomasz Kwiatkowski wczoraj wjechali na terytorium Rosji. Tydzień temu opowiadali nam o wyprawie.

Więcej…

islanders GB row3. edycja wyścigu wioślarzy dookoła Wielkiej Brytanii zakończona. Do mety dotarły dwie łodzie. Padły dwa rekordy.

Więcej…

Tomasz KowalskiTomasz Kowalski został pochowany na zboczach Broad Peak. Ciała Macieja Berbeki nie udało się odnaleźć. Poszukiwania zakończone.

Więcej…

nobodys riverKajakarki spływające Amurem dopłynęły do rosyjskiej granicy. Muszą ją jednak przekroczyć pociągiem.

Więcej…

Artur HajzerMarcin Kaczkan potwierdził złe wieści z Pakistanu: Artur Hajzer nie żyje. Spadł około 500 metrów. Widziałem jego ciało.

Więcej…

meta zbigniwe gutkowskiZbigniew „Gutek” Gutkowski pobił rekord szybkości w samotnej żegludze przez Atlantyk. Jednak nie on jest najszybszy.

Więcej…

nobodys river2mDziewczyny z Ameryki i Australii wystartowały kajakami rzeką Onon. Przed nimi Amur i ponad 4000 kilometrów do morza.

Więcej…

Książki sportowe i wojskowe