poniedziałek, 01 marca 2021

Artykuły z tagiem: wyścigi psich zaprzęgów

finnmark sigrid m

Tysiąckilometrową trasę najtrudniejszego wyścigu psich zaprzęgów w Europie jako pierwsza pokonała Sigrid Ekran.

Więcej…

iditarod mDallas Seavey ustanowił drugi rekord w wyścigu psich zaprzęgów Iditarod. Jest najmłodszym i najszybszym zwycięzcą.

Więcej…

finnmark mNa północy Norwegii zaczyna się słynny wyścig psich zaprzęgów. W dystansie na 500 kilometrów startuje Polak.

Więcej…

iditarod m

W 42. edycji wyścigu psich zaprzęgów Iditarod wystartowało 69 maszerów. Trasa przecina Alaskę z południa na północ.

Więcej…

yukon 2 m31. wyścig psich zaprzęgów na 1000 mil, legendarny Yukon Quest, wygrał po raz drugi z rzędu  Amerykanin Allen Moore

Więcej…

yukon 1 mJutro startuje najcięższy wyścig psich zaprzęgów na świecie - legendarny Yukon Quest. 1000 mil po arktycznych pustkowiach.

Więcej…

FinnmarksløpetOstatni maszer dotarł do mety najcięższego wyścigu psich zaprzęgów w Europie. Finnmarksløpet wygrał Norweg.

Więcej…

Iditarod 2013Zaledwie 25 minut różnicy między zwycięzcą 41. wyścigu Iditarod a drugim zawodnikiem po 9 dniach zmagań.

Więcej…

Yukon Quest 2013Dziś start najdłuższego i najtrudniejszego wyścigu psich zaprzęgów w Europie. Iditarod na finiszu.

Więcej…

yukon questPrzez najbliższe dwa tygodnie, cała Alaska będzie żyła tylko jednym... Najstarszym wyścigiem psich zaprzęgów.