piątek, 14 maja 2021

BANER JAKUCJA 980X200

Wywiady

dinghy atlantic aleksander hanuszJachcik ma być ładny – mówi Aleksander Hanusz, który chce przepłynąć Atlantyk na własnoręcznie zbudowanym jachcie.

Więcej…

Łukasz SuperganJeżeli robisz coś, co lubisz, rób to. To twoje przeżycia i nie ważne, co o tym myślą inni - mówi w wywiadzie Łukasz Supergan.

Więcej…

rafal chmielewski– Mam etykietkę, że pływanie ze mną to galery – wywiad z instruktorem kajakarstwa morskiego w Kanadzie Rafałem Chmielewskim.

Więcej…

artur hajzer wywiad forum extremum– Chciałem zostać hartem, oglądać plecy Denisa Urubko – mówi w wywiadzie Artur Hajzer, himalaista, szef programu PHZ.

Więcej…

chris jewell Wywiad z Chrisem Jewellem, jednym z nurków, który pogłębił jaskinię Huautla – obecnie najgłębszą na zachodniej półkuli.

Więcej…

romuald koperskiHuragan? Na pewno się zdarzy. Ale przede wszystkim liczy się psychika - wywiad z Romualdem Koperskim.

Więcej…

agulhas w crown bayDo tej wyprawy nie można się przygotować psychicznie – specjalnie dla Forum Extremum sir Ranulph Fiennes.

Więcej…

mackiewicz tomasz– Nanga Parbat to już akcja społeczna – mówi w wywiadzie Tomasz Mackiewicz przed zimową wyprawą na Nanga Parbat.

Więcej…

krzysztof paul– Gdybym nic nie robił, cały czas oglądałbym sport w telewizji – mówi niemal 80-letni polarnik i żeglarz Krzysztof Paul.

Więcej…

sarah outenZdobyta wiedza i doświadczenie są jak dwie strony medalu. Mam więcej pewności siebie, lecz i więcej obaw - mówi Sarah Outen.

Więcej…

Tomasz MackiewiczByłem nastawiony, że wejdę. Czułem się niewiarygodnie spokojny - wywiad z Tomaszem Mackiewiczem o zimowej wyprawie Nanga Parbat.

Więcej…

wazari team trawers grenlandii 2008Chcemy, żeby w historii naszego kraju zapisał się taki wyczyn - wywiad z Wazari Team.

Więcej…

Jakub Radzjowski Marcin Tomaszewski Cerro TorreJakub Radziejowski o pierwszym polskim przejściu Ragni Route na Cerro Torre.

Więcej…

marcin--tomaszewski– Moim skrytym marzeniem jest nowa droga na północnej ścianie K2 – przyznaje w wywiadzie Marcin Tomaszewski.

Więcej…

artur hajzer- Adam Bielecki nie ma rozbudowanej wytrzymałości psychicznej - mówi w wywiadzie Artur Hajzer, himalaista, szef programu PHZ.

Więcej…

levison woodBrytyjczyk Levison Wood w tym roku chce dokonać pierwszego w historii pieszego przejścia od źródeł do ujścia Nilu.

Więcej…

Norbert PokorskiLubię przebywać w Arktyce. Minus 30 stopni nie robi na mnie wrażenia. Boję się tylko niedźwiedzi - mówi w wywiadzie Norbert Pokorski.

Więcej…

Freya Hoffmeister Australia koniec wyprawyNajtrudniejsze było opłynięcie przylądka Horn - mówi w wywiadzie dla Forum Extremum Freya Hoffmeister.

Więcej…

adam bieleckiKrótki wywiad z Adamem Bieleckim przed wyprawą Broad Peak 2012/13

Więcej…

Książki sportowe i wojskowe