piątek, 18 września 2020

BANER JAKUCJA 980X200

Artykuły z tagiem: artur małek

w bazie polska zimowa wyprawa broad peak 2013Prognozy pogody zmieniają się jak w kalejdoskopie. Może Broad Peak uda się zaatakować 4 marca, a może dopiero około 11 marca.

Więcej…

tomasz kowalski atak szczytowy broad peakNie szczelina, ale wiatr i zmęczenie zatrzymały naszych himalaistów na Broad Peak. Przeczytaj relację Tomasza Kowalskiego. Więcej…

Broad Peak w słońcuMaciej Berbeka i Tomasz Kowalski przerwali atak i zawrócili z powodu wiatru. Cała czwórka himalaistów schodzi do bazy.

Więcej…

obóz 3 broad peak 2013Adam Bielecki i Artur Małek nie przeszli szczeliny lodowcowej. Obóz szturmowy próbują zakładać Maciej Berbeka i Tomasz Kowalski.

Więcej…

Broad Peak schemat drogi polska zimowa wyprawa broad peak 2013Adam Bielecki i Artur Małek po dwóch dniach wspinaczki w złej pogodzie dotarli z bazy do obozu 3. Jutro chcą założyć obóz 4.

Więcej…

Artur małek w drodze do c2Adam Bielecki i Artur Małek wyruszyli z bazy w kierunku szczytu. W poniedziałek pogoda ma dać szansę na atak. Więcej…

obóz 2. broad peak 2013Polacy mają obóz 3. na 7000 m n.p.m. Wszyscy, oprócz kierownika wyprawy, w ramach aklimatyzacji spędzają w nim noc.

Więcej…

broad peak polska zimowa wyprawy 2013Polacy dotarli na wysokość 6600, gdzie złożyli depozyt. Teraz w bazie przeczekują złą pogodę, która potrwa kilka dni. Więcej…

zimowa wyprawa broad peak 2013Pomimo chorób i niedomagań niektórych uczestników, polska zimowa wyprawa na Broad Peak założyła obóz 2.

Więcej…

broad peak 2013 droga do obozu 1Polska zimowa wyprawa na Broad Peak założyła obóz 1. Długie okno dobrej pogody zmusza do szybkiego działania. Więcej…

Książki sportowe i wojskowe