wtorek, 20 października 2020

BANER JAKUCJA 980X200

Artykuły z tagiem: polska zimowa wyprawa broad peak 2013

Broad Peak and Broad Peak MiddleKrzysztof Wielicki: Macieja Berbekę i Tomasza Kowalskiego można uznać za zmarłych. Wyprawa zakończona, powrót do Polski.

Więcej…

polska zimowa wyprawa broad peak 2013 schemat drogi

Kalendarium polskiej zimowej wyprawy na Broad Peak i wynikające z niego pytania dotyczące przebiegu akcji górskiej.

Więcej…

broad peak 2013 przełęczBerbeka, Bielecki, Małek i Kowalski ze szczytu schodzili oddzielnie. Co działo się przez ostatnią dobę na Broad Peak.

Więcej…

przełecz 7900 broad peak

Tomasz Kowalski i Maciej Berbeka po nocy spędzonej na wysokości 7900 m n.p.m. zaginęli. Małek i Hayyat czekają w czwórce.

Więcej…

szczyt broad peakMaciej Berbeka, Adam Bielecki, Tomasz Kowalski i Artur Małek po ponad 12-godzinnej wspinaczce na szczycie.

Więcej…

obóz 4 Broad peak 2011Drugi dzień ataku szczytowego zimowej wyprawy na Broad Peak. Polacy doszli do czwórki. W nocy ruszą na szczyt.

Więcej…

atak szczytowy broad peakKrótka informacja od wyprawy pod Broad Peak. Rozpoczyna się atak szczytowy. Do góry ruszyło czterech Polaków.

Więcej…

BP schematmZałamanie pogody hamuje wyprawę na Broad Peak. Okno pogodowe i szanse na atak są we wtorek, 5 marca

Więcej…

w bazie polska zimowa wyprawa broad peak 2013Prognozy pogody zmieniają się jak w kalejdoskopie. Może Broad Peak uda się zaatakować 4 marca, a może dopiero około 11 marca.

Więcej…

tomasz kowalski atak szczytowy broad peakNie szczelina, ale wiatr i zmęczenie zatrzymały naszych himalaistów na Broad Peak. Przeczytaj relację Tomasza Kowalskiego. Więcej…

Książki sportowe i wojskowe