środa, 27 stycznia 2021

BANER JAKUCJA 980X200

Artykuły z tagiem: qaanaaq

Norbert Pokorski Greenland Experience 2013– Obiecaj mi, że będziesz trzymał się śladów sań – powiedział Finn Hansen. Relacja Norberta Pokorskiego z wyprawy na Grenlandię.

Więcej…

inuici polowanie na foki norbert pokorskiFilm Norberta Pokorskiego z wyprawy na Grenlandię. Unikatowe zdjęcia myśliwych, którzy korzystają z technik sprzed tysięcy lat.

Więcej…

Inuici SiorapalukNorbert Pokorski wrócił w ubiegłą środę z wyprawy do północno-zachodniej Grenlandii. Opowiada o odchodzącym świecie.

Więcej…

w siorapaluk 2011 Norbert PokorskiNorbert Pokorski wczoraj dotarł do Qaanaaq po prawie dwutygodniowym pobycie u Inuitów w Siorapaluk. Już planuje powrót latem.

Więcej…

siorapaluk polowanie na niedźwiedziaCiężka zima w Siorapaluk. Cienki lód uniemożliwia polowanie. Norbert Pokorski zaczyna rozumieć miejscowy język.

Więcej…

Norbert Pokorski wśród InuitówNorbert Pokorski wiedzie obecnie żywot inuickiego myśliwego w osadzie Siorapaluk. Wkrótce wyruszy polować na morsy.

Więcej…

siorapaluk norbert pokorskiNorbert Pokorski doszedł wczoraj na nartach do Siorapaluk. Inuici czekali już na niego i przyjęli z otwartymi rękami.

Więcej…

norbert pokorski 2 marcaNorbert Pokorski pokonał już ponad 20 kilometrów w linii prostej. Jednak po prostej nie idzie. Na trasie otwarte morze.

Więcej…

grenlandia pokorskiNorbert Pokorski jest już na Grenlandii. Jutro wyrusza z Qaanaaq na północ, w kierunku osady Siorapaluk

Więcej…

Książki sportowe i wojskowe