poniedziałek, 01 marca 2021

BANER JAKUCJA 980X200

Artykuły z tagiem: artur małek

Konferencja prasowa wyprawy na Broad Peak w 2013 roku, organizowanej przez Polski Związek Alpinizmu w ramach programu Polski Himalaizm Zimowy. Konferencja z udziałem Artura Hajzera (kierownik programu PHZ) oraz członków wyprawy: Krzysztofa Wielickiego (kierownik wyprawy), Macieja Berbeki, Adama Bieleckiego, Tomasza Kowalskiego, Artura Małka. 22 grudnia 2012. Centrum Olimpijskie w Warszawie.

{youtube}kPM82EYyh3w{/youtube}

Broad Peak schemat drogiPolski Związek Alpinizmu opublikował raport dotyczący pierwszego polskiego zimowego wejścia na Broad Peak w Karakorum.

Więcej…

Broad Peak and Broad Peak MiddleKrzysztof Wielicki: Macieja Berbekę i Tomasza Kowalskiego można uznać za zmarłych. Wyprawa zakończona, powrót do Polski.

Więcej…

polska zimowa wyprawa broad peak 2013 schemat drogi

Kalendarium polskiej zimowej wyprawy na Broad Peak i wynikające z niego pytania dotyczące przebiegu akcji górskiej.

Więcej…

broad peak 2013 przełęczBerbeka, Bielecki, Małek i Kowalski ze szczytu schodzili oddzielnie. Co działo się przez ostatnią dobę na Broad Peak.

Więcej…

przełecz 7900 broad peak

Tomasz Kowalski i Maciej Berbeka po nocy spędzonej na wysokości 7900 m n.p.m. zaginęli. Małek i Hayyat czekają w czwórce.

Więcej…

szczyt broad peakMaciej Berbeka, Adam Bielecki, Tomasz Kowalski i Artur Małek po ponad 12-godzinnej wspinaczce na szczycie.

Więcej…

obóz 4 Broad peak 2011Drugi dzień ataku szczytowego zimowej wyprawy na Broad Peak. Polacy doszli do czwórki. W nocy ruszą na szczyt.

Więcej…

atak szczytowy broad peakKrótka informacja od wyprawy pod Broad Peak. Rozpoczyna się atak szczytowy. Do góry ruszyło czterech Polaków.

Więcej…

BP schematmZałamanie pogody hamuje wyprawę na Broad Peak. Okno pogodowe i szanse na atak są we wtorek, 5 marca

Więcej…

Książki sportowe i wojskowe