wtorek, 20 października 2020

BANER JAKUCJA 980X200

Artykuły z tagiem: krzysztof wielicki

Broad Peak schemat drogi polska zimowa wyprawa broad peak 2013Adam Bielecki i Artur Małek po dwóch dniach wspinaczki w złej pogodzie dotarli z bazy do obozu 3. Jutro chcą założyć obóz 4.

Więcej…

Artur małek w drodze do c2Adam Bielecki i Artur Małek wyruszyli z bazy w kierunku szczytu. W poniedziałek pogoda ma dać szansę na atak. Więcej…

obóz 2. broad peak 2013Polacy mają obóz 3. na 7000 m n.p.m. Wszyscy, oprócz kierownika wyprawy, w ramach aklimatyzacji spędzają w nim noc.

Więcej…

Tomasz Mackiewicz Marek Klonowski

Polacy mają obóz 3., prawdopodobnie na 6800. Obecnie są w obozie 2. Włoch i Francuzka osiągnęli 6400 i zawrócili do bazy.
Więcej…

zimowa wyprawa broad peak 2013Pomimo chorób i niedomagań niektórych uczestników, polska zimowa wyprawa na Broad Peak założyła obóz 2.

Więcej…

broad peak 2013 droga do obozu 1Polska zimowa wyprawa na Broad Peak założyła obóz 1. Długie okno dobrej pogody zmusza do szybkiego działania. Więcej…

zimowa wyprawa Broad Peak 2013 urdukasPolska zimowa wyprawa na Broad Peak dziś założyła bazę na lodowcu Godwin-Austen. W ciągu 2-3 dni rozpocznie się akcja górska

Więcej…

wyprawa broad peak w askolePolska zimowa wyprawa na Broad Peak dotarła wczoraj do Skardu. Ostatnie zakupy. Jutro wyjazd jeepami do Askole.

Więcej…

broad peak zimaPolska wyprawa na Broad Peak zmierza do Askole w dolinie rzeki Braldo. W bazie będzie około 20 stycznia.

Więcej…

polska-zimowa-wyprawa-na-broad-peakSilny, pięcioosobowy zespół będzie próbował wejść po raz pierwszy zimą na Broad Peak. To czwarta próba Polaków.

Więcej…

Książki sportowe i wojskowe