wtorek, 20 października 2020

BANER JAKUCJA 980X200

Artykuły z tagiem: wioślarstwo oceaniczne

talisker whisky atlantic challengeFiodor Koniuchow przerywa wyprawę. Aleksander Doba już w połowie. Wyścig łodzi wiosłowych przez Atlantyk trwa.

Więcej…

konuchow fiodor ocean spokojnyFiodor Koniuchow wyruszył w solowy wioślarskie rejs z Chile do Australii przez Pacyfik. Przed nim 7 miesięcy wiosłowania.

Więcej…

talisker atalantic challengeDziś z Wysp Kanaryjskich wystartowało szesnaście łodzi wiosłowych. Przed nimi ponad 5500 kilometrów ścigania się.

Więcej…

fiodor koniuchowRosjanin Fiodor Koniuchow chce samotnie przewiosłować z Ameryki Południowej do Australii. Nikt tego jeszcze nie dokonał.

Więcej…

sarah9mPo 150 samotnych dniach na oceanie Brytyjka Sarah Outen szczęśliwie dopłynęła do brzegu aleuckiej wyspy Adak.

Więcej…

charles hedrich3mKolejny śmiałek próbujący w tym sezonie przepłynąć na wiosłach Przejście Północno-Zachodnie zrezygnował.

Więcej…

sarah8mSarah Outen po 124 dniach rejsu przez Pacyfik zmienia kierunek. Nie rezygnuje z próby przepłynięcia oceanu.

Więcej…

sarah7mDziś mija 108. dzień od wypłynięcia Sarah Outen z Choshi na Ocean Spokojny. Brytyjka walczy z samotnością - zaręczyła się.

Więcej…

pianista-koperskiŁódź Romualda Koperskiego jest holowana przez japońską straż przybrzeżną. Wioślarz jest bezpieczny i zdrowy.

Więcej…

Pianista Romuald KoperskiRomuald Koperski podjął decyzję o przerwaniu wioślarskiego rejsu przez Pacyfik. Teraz próbuje dopłynąć do wybrzeży Japonii.

Więcej…

Książki sportowe i wojskowe