środa, 03 marca 2021

BANER JAKUCJA 980X200

Artykuły z tagiem: robert cholewa

dhaulagiri kopuła szczytowaAtak szczytowy nie powiódł się. Zejście do bazy i koniec wyprawy. Na Makalu Baranowska i Fronia idą do góry.

Więcej…

dhaulagiriSześcioro polskich himalaistów wyruszyło wczoraj do ataku szczytowego na Dhaulagiri. Prognoza pogody dobra.

Więcej…

ponad dwójką DhaulagiriPolscy wspinacze dotarli do wysokości 7000 m n.p.m. i zeszli do bazy. Marcin Miotk i Jacek Żebracki wycofali się z wyprawy.

Więcej…

do trójki dhaulagiri 2013Prawie wszyscy Polacy są w obozie drugim i przygotowują się, by jutro poręczować do obozu 3 na 7400 m n.p.m.

Więcej…

do jedynki dhaulagiriMimo poszukiwań, przez Agnieszkę Bielecką i Jerzego Natkańskiego, obozu drugiego nie udało się odnaleźć.

Więcej…

dhaulagiri droga do obozu drugiegoCzłonkowie polskiej wyprawy na Dhaulagiri już myślą o atakowaniu szczytu. Na razie pogoda na to nie pozwoli.

Więcej…

obóz 2 dhaulagiriPolska wyprawa na Dhaulagiri dotarła do miejsca obozu drugiego. Trudne warunki pogodowe pozwoliły na założenie depozytu.

Więcej…

dhaulagiri Polska wyprawa na Dhaulagiri wznowiła akcję górską. Jutro wyjście całego zespołu w kierunku obozu drugiego.

Więcej…

obóz 1 dhaulagiri 2012Uczestnicy polskiej wyprawy na Dhaulagiri założyli obóz 1. na 5800 i zrobili rekonesans na 6200. Teraz odpoczywają w bazie.

Więcej…

  agnieszka bielecka   andrzej czok   darek załuski   dhaulagiri   jacek żyłka żebracki   jerzy kukuczka   jerzy natkański   kurt diemberger   ludwik wilczyński   marcin miotkPolska wyprawa na Dhaulagiri już prowadzi akcję górską. Jutro lub pojutrze, jeśli pogoda pozwoli, założą obóz 1.

Więcej…

Książki sportowe i wojskowe