poniedziałek, 19 sierpnia 2019

BANER JAKUCJA 980X200

Artykuły z tagiem: tomasz jakubiec

kolmKilkunastoosobowej ekipie polskich kajakarzy udało się przepłynąć samodzielnie Kanion Kolorado. Są cali i zdrowi. Wracają do kraju.

Więcej…

polska wyprawa na kanion koloradoDziś Polscy kajakarze rozpoczynają spływ Kanionem Kolorado. Przez kolejne 18 dni będą zmagać się z wodnym żywiołem.

Więcej…

kolorado startDziś wyrusza wyprawa do Kanionu Kolorado. To pierwszy polski samodzielny spływ tą rzeką. Polacy znikną na 18 dni.

Więcej…

Ellen Germain, konsul generalny ambasady Stanów Zjednoczonych w Krakowie, na torze kajakowymEllen Germain, konsul generalny ambasady Stanów Zjednoczonych w Krakowie, wpadła do wody na torze kajakowym.

Więcej…

stawianie-kajaka-szkolenieTomasz Jakubiec opowiada o sprzęcie niezbędnym do spłynięcia Kanionu Kolorado oraz film ze szkolenia w ratownictwie.

Więcej…

kanion kolorado bystrzeW sierpniu do USA wyrusza wyprawa, by spłynąć Kanionem Kolorado. To prawdopodobnie pierwszy taki spływ Polaków.

Więcej…

szkolenia kanion kolorado 2013Ekipa kajakarzy wybierająca się do Kanionu Kolorado od kilku miesięcy intensywnie się szkoli. I to nie w kajakarstwie.

Więcej…

kajakarstwo bystrzeWyprawa do Kanionu Kolorado liczy 16 członków - ludzi z ogromnym doświadczeniem w kajakarstwie górskim.

Więcej…

extremum-rafal-chmielewskiRafał Chmielewski, Tomasz Jakubiec oraz Norbert Pokorski opowiedzą w Warszawie o ekspedycjach, które odbyli w tym roku.

Więcej…

Książki sportowe i wojskowe