środa, 16 czerwca 2021

BANER JAKUCJA 980X200

Artykuły z tagiem: rejs wokół globu

coville mThomas Coville po dwóch tygodniach zrezygnował z rejsu dookoła globu. Rekord świata wciąż w rękach Francisa Joyona.

Więcej…

thomas covilleThomas Coville w nocy wyruszył w rejs wokół Ziemii. Chce pobić rekord szybkości. Musi wrócić do portu w Breście 15 marca.

Więcej…

paszke romanRoman Paszke przerywa rejs. Podjął taką decyzję po przedłużającym się przeczekiwaniu złej pogody przed Przylądkiem Horn.

Więcej…

roman paszkeRoman Paszke przygotowuje się do opłynięcia Przylądka Horn. Prawdopodobnie w niedziele pogoda pozwoli na żeglugę.

Więcej…

roman paszkeRoman Paszke wpłynął w strefę zmiennych wiatrów i pojawiły się pierwsze kłopoty – popsuty sterownik pompy autopilota. Więcej…

roman paszkeDziś o godzinie 5:37 czasu UTC (6:37 czasu polskiego) Roman Paszke przeciął równik. Czy Gemini 3 wyprzedza jacht Adrien? Więcej…

paszke romanRoman Paszke żegluje już czwartą dobę. W trzy dni i 17 godzin przepłynął 1215 mil morskich. Ma wysoką średnią pędkość. Więcej…

roman paszkeRoman Paszke na katamaranie Gemini 3 ponownie wyruszył do bicia rekordu szybkości w samotnej żegludze wokół golobu. Więcej…

roman paszkePo sześciu godzinach samotnego rejsu Roman Paszke był zmuszony zawrócić do portu w Las Palmas. Uszkodzenie prawego steru.

Więcej…

roman paszkeDziś o godzinie 16:06:27 UTC Roman Paszke wyruszł w samotny rejs wokół globu, z zachodu na wschód, bez zawijania do portów.

Więcej…

Książki sportowe i wojskowe