wtorek, 20 października 2020

BANER JAKUCJA 980X200

Artykuły z tagiem: kajakarstwo oceaniczne

aleksander doba na BermudachAleksander Doba kontynuuje transatlantycki rejs kajakowy. Żaglowiec wywozi go na ocean. 300 mil na południe.

Więcej…

hanrykayak m

Dwaj Kanadyjczycy wpisali się w historię kajakarstwa morskiego. Przepłynęli z Brazylii na Florydę. W ciągu 7 miesięcy.

Więcej…

Aleksander Doba Piotr ChmielińskiPo 142. dniach kajakarskiej epopei Aleksander Doba dobił do bermudzkiego brzegu. Czy popłynie dalej? Nie wiadomo.

Więcej…

freya9mMija 600 dni odkąd Freya Hoffmeister rozpoczęła opływanie kajakiem Ameryki Południowej. Przepłynęła ponad 18 tys. kilometrów.

Więcej…

Freya Hoffmeister Australia koniec wyprawyNajtrudniejsze było opłynięcie przylądka Horn - mówi w wywiadzie dla Forum Extremum Freya Hoffmeister. Więcej…

Aleksander DobaAleksander Doba 116 dni w kajaku na oceanie i 1100 kilometrów od Florydy. „Olek odbiera SMS-y, ale nie odpisuje na nie!”.

Więcej…

freya8mFreya Hoffmeister, która opływa kajakiem Amerykę Południową, spędziła na wyprawie blisko 600 dni. Przed nią - kilka miesięcy.

Więcej…

freya2mPrzed Freją Hoffmeister ostatni odcinek wyprawy kajakowej wokół Ameryki Południowej, z Georgetown do Buenos Aires.

Więcej…

nissos delosPrzez kilka dni nie było wiadomo, co z Aleksandrem Dobą. Telefon satelitarny nie odpowiadał, a kajakarz wysłał sygnał „help”.

Więcej…

olek doba– Olek po raz pierwszy użył podczas tego rejsu słowa „ciężko” – o ostatniej nocy na Atlantyku mówi Andrzej Armiński koordynator rejsu.

Więcej…

Książki sportowe i wojskowe