wtorek, 20 października 2020

BANER JAKUCJA 980X200

Artykuły z tagiem: kajakarstwo oceaniczne

freya7mFreya Hoffmeister opłynęła kajakiem dwie trzecie Ameryki Południowej. W styczniu wróci na ostatni etap wyprawy.

Więcej…

Aleksander Doba wypływa z LizbonyAleksander Doba od miesiąca wiosłuje na Atlantyku. Minął właśnie Wyspy Kanaryjskie. Przed nim trzy miesiące wiosłowania.

Więcej…

Aleksander DobaAleksander Doba, pierwszy człowiek, który kajakiem przepłynął Atlantyk, znów wyrusza na ocean. Na ten sam ocean.

Więcej…

charleshedrich2mCzteroosobowa załoga wiosłująca przez Arktykę kończy wyprawę. Samotny wioślarz Francuz Charles Hedrich nie poddaje się.

Więcej…

arctic joule3mDwie łodzie wiosłowe wciąż zmagają się z wodami kanadyjskiej Arktyki. Do celu wciąż pozostało wiele kilometrów.

Więcej…

arctic joule2mDwie kilkumetrowe łodzie wiosłowe są już miesiąc na legendarnym arktycznym szlaku Przejścia Północno-Zachodniego

Więcej…

arctic jouleZałogi dwóch łodzi wiosłowych zmagają się z arktycznymi warunkami na szlaku Przejścia Pólnocno-Zachodniego.

Więcej…

 Charles Hedrich wypływa z wales na alasceDwie łodzie wiosłowe płyną przez najtrudniejszy szlak morski na ziemi. Przed nimi potężne sztormy i dryfujące kry lodowe.

Więcej…

mathieau bonnier przejście północno-zachodnieLegendarny morski szlak, Przejście Północno-Zachodnie, jeszcze nigdy nie został pokonany przy użyciu wioseł. To może się zmienić.

Więcej…

freya5mPrzez 475 dni Freya Hoffmeister pokonała ponad 15 300 kilometrów wzdłuż Ameryki Południowej. Teraz czas na przerwę.

Więcej…

Książki sportowe i wojskowe