niedziela, 25 października 2020

BANER JAKUCJA 980X200

Artykuły z tagiem: mlae

ekspedycja mlae 70 dni trwała odyseja dwóch samochodów trawersujących Arktykę. Wczoraj rosyjska wyprawa dojechała do celu.

Więcej…

MlaePierwszy w historii trawers Arktyki z Rosji do Kanady przez Biegun Północny. Dwa miesiące, 2632 kilometry walki.

Więcej…

mlae do kanadyWczoraj pozostało tylko 38 kilometrów do wyspy Ward Hunt. Prawdopodobnie dziś lub jutro Rosjanie dojadą do Kanady.

Więcej…

kanady mlae ward huntRosjanie mają do przejechania mniej niż 300 kilometrów do wybrzeży Kanady. Pokonali już ponad 2300 kilometrów.

Więcej…

MLAE na biegunie 2013Rosyjska wyprawa samochodowa dotarła do Bieguna Północnego. Po raz drugi w historii. Jadą dalej do Kanady.

Więcej…

przyczepy w morzu MLAERosyjska wyprawa samochodowa przez Biegun Północny do Kanady minęła 84 równoleżnik. W ostatnich dniach dobre tempo.

Więcej…

MLAE 14 marcaOtwarta woda nie hamuje wyprawy samochodowej po Morzu Arktycznym. Jednak by jechać, Rosjanie muszą walczyć.

Więcej…

samochodami przez biegun północnySamochdowa wyprawa z Rosji do Kanady przez Biegun Północny wystartowała. Pierwsza awaria i niesprzyjająca pogoda.

Więcej…

autem na biegun północny 2009Rosjanie próbują dokonać pierwszego w historii samochodowego trawersu Antarktyki – z Rosji do Kanady przez Biegun Północny.

Więcej…

Książki sportowe i wojskowe