czwartek, 21 marca 2019

BANER JAKUCJA 980X200

Artykuły z tagiem: tomasz mackiewicz

Tomasz Mackiewicz Marek Klonowski

Polacy mają obóz 3., prawdopodobnie na 6800. Obecnie są w obozie 2. Włoch i Francuzka osiągnęli 6400 i zawrócili do bazy.
Więcej…

Marek Klonowski Tomasz Mackiewicz Nanga ParbatTomasz Mackiewicz i Marek Klonowski przekroczyli 6000 m n.p.m. Pozostałe wyprawy przygotowują się do wyjścia w górę. Więcej…

nanga parbat 2013Tomasz Mackiewicz z bazy pod Nanga Parbat wyjaśnia, jaką drogę pokonuje zespół - wspinamy się jednak drogą Schella.

Więcej…

mackiewicz klonowski c2 nanga parbatTomasz Mackiewicz i Marek Klonowski założyli drugi obóz na stokach Nanga Parbat. Na górze działają trzy zespoły i solista-snowboarder.

Więcej…

tomasz mackiewicz marek klonowski wigili latobah 2012

Tomasz Mackiewicz i Marek Klonowski osiągnęli wysokość 5500 m n.p.m. Zrezygnowali ze wspinania drogą Schella.

Więcej…

tomasz mackiewicz marek klonowskiZimowa wyprawa na Nanga Parbat jest już w bazie. Rozpoczęta akcja górska. Doniesienia o opadach śniegu. Więcej…

Tomasz Mackiewicz nanga parbatO sponsorach, mediach i górskim doświadczeniu - wywiad z Tomaszem Mackiewiczem, liderem polskiej wyprawy na Nanga Parbat.

Więcej…

tomasz mackiewicz marek klonowski nanga parbatTomasz Mackiewicz i Marek Klonowski trzeci rok z rzędu będą próbować zdobyć szczyt Nanga Parbat zimą. Wyprawa startuje dziś.

Więcej…

tomasz-mackiewicz-rawalpinduTej zimy na Nanga Parbat oprócz polskiego teamu będzie również działać zespół węgiersko-amerykański.

Więcej…

Książki sportowe i wojskowe