wtorek, 13 kwietnia 2021

BANER JAKUCJA 980X200

Woda

team kayak 2 zimą BałtykPo 17 dniach walki z lodem i zimnem Team Kayak 2 dobił do Krynicy Morskiej. Pokonał 500 kilometrów polskiego wybrzeża.

Więcej…

roman paszkeRoman Paszke przygotowuje się do opłynięcia Przylądka Horn. Prawdopodobnie w niedziele pogoda pozwoli na żeglugę.

Więcej…

roman paszkeRoman Paszke ma już za sobą 10 dni rejsu. Dziś opuści strefę pasatów. Gemini 3 ma dużą przewagę nad Adrien.

Więcej…

roman paszkeRoman Paszke na katamaranie Gemini 3 ponownie wyruszył do bicia rekordu szybkości w samotnej żegludze wokół golobu.

Więcej…

roman paszkeDziś o godzinie 16:06:27 UTC Roman Paszke wyruszł w samotny rejs wokół globu, z zachodu na wschód, bez zawijania do portów.

Więcej…

zimowy spływ kajakami polskim wybrzeżemZimowy spływ kajakowy polską linią brzegową. Trzej kajakarze od dwóch tygodni płyną w mrozie wśród kier wzdłuż wybrzeża Bałtyku.

Więcej…

roman paszkeDziś o godzinie 5:37 czasu UTC (6:37 czasu polskiego) Roman Paszke przeciął równik. Czy Gemini 3 wyprzedza jacht Adrien?

Więcej…

roman paszkeGemini 3 ma niewielkie uszkodzenia. Roman Paszke zapowiada, że do bicia rekordu wystartuje ponownie za kilka dni.

Więcej…

roman paszkePrawdopodobnie jutro Roman Paszke rozpocznie samotny rejs – próbę bicia rekordu szybkości w rejsie wokół globu.

Więcej…

roman paszkeRoman Paszke wpłynął w strefę zmiennych wiatrów i pojawiły się pierwsze kłopoty – popsuty sterownik pompy autopilota.

Więcej…

paszke romanRoman Paszke żegluje już czwartą dobę. W trzy dni i 17 godzin przepłynął 1215 mil morskich. Ma wysoką średnią pędkość.

Więcej…

roman paszkePo sześciu godzinach samotnego rejsu Roman Paszke był zmuszony zawrócić do portu w Las Palmas. Uszkodzenie prawego steru.

Więcej…

Książki sportowe i wojskowe