wtorek, 13 kwietnia 2021

BANER JAKUCJA 980X200

Woda

oarpuertomKilkanaście dni przed dopłynięciem z Afryki do Ameryki Północnej załogę OAR Northwest ewakuuje z oceanu straż przybrzeżna.

Więcej…

freya3mNiemka Freya Hoffmeister przepłynęła kajakiem już 14784 kilometry wzdłuż wybrzeży Ameryki Południowej. Znów jest w Kolumbii.

Więcej…

oarnwm2Czasem jest ciężko, ale mamy świadomość, że jesteśmy tu z własnego wyboru i realizujemy swoje wielkie marzenie.

Więcej…

Wodowanie Dwóch polskich żeglarzy przepłynęło Atlantyk na własnoręcznie zbudowanych, długich na pięć metrów żaglówkach.

Więcej…

Buenaventura freya hoffmeisterDziś mija 402. dzień kajakarskiej wyprawy wokół Ameryki Południowej. Freya Hoffmeister zbliża się do Panamy.

Więcej…

Titan Barbados Pierwsi wioślarze pokonali Atlantyk. Sześciu mężczyzn przewiosłowało ocean w 35 dni. Na morzu pozostają jeszcze cztery załogi.

Więcej…

freya hoffmeisterFreya Hoffmeister minęła równik. Przeczytaj wywiad z niemiecką kajakarką, która opływa Amerykę Południową.

Więcej…

oardmKolejny śmiałek, José Tavares, chcący samotnie przepłynąć Ocean Atlantycki łodzią wiosłową, zrezygnował z rejsu.

Więcej…

Charlie PitcherBrytyjczyk Charlie Pitcher samotnie przepłynał łodzią wiosłową Atlantyk. Tak szybko, że ustanowił nowy rekord świata.

Więcej…

Coraz bliżej AmerykiDwie łodzie wiosłowe zmagające się z Oceanem Atlantyckim są coraz bliżej celu. Trzecia zawróciła, ale znów wystaruje.

Więcej…

wiosła na atlantykuZałoga łodzi wiosłowej Avalon jako druga pokonała w tym roku Atlantyk. Ocean przewiosłowali szybciej niż Titan.

Więcej…

charlie-pitcherJedna z załóg ścigających się przez Ocean Atlantycki odpadła z rywalizacji. Wioślarze natknęli się na silny sztorm.

Więcej…

paszke romanRoman Paszke przerywa rejs. Podjął taką decyzję po przedłużającym się przeczekiwaniu złej pogody przed Przylądkiem Horn.

Więcej…

freya2mKajakarka Freya Hoffmeister musiała przepłynąć Kanał Panamski. Uzyskanie na to pozwolenia okazało się problemem.

Więcej…

freya1mFreya Hoffmeister dopłynęła do Panamy. Od początku swojej przygody przepłynęła prawie 14 tysięcy kilometrów.

Więcej…

Patick Favre i Julien BahainPatrick Favre i Julien Bahain ustanowili rekord Francji w przepłynięciu Atlantyku łodzią wiosłową. Na morzu nowy samotnik.

Więcej…

romuald koperskiRomuald Koperski chce samotnie przewiosłować Ocean Spokojny. Z Japonii do Stanów Zjednoczonych. Ponad 10 000 kilometrów.

Więcej…

wiosła na atlantykuSześć załóg właśnie próbuje przepłynąć Ocean Atlantycki wyłącznie siłą własnych mięśni. Do pobicia jest rekord.

Więcej…

freya hoffmeisterFreya Hoffmeister zbliża się do równika. Jest w połowie kajakowej wyprawy dookoła... Ameryki Południowej.

Więcej…

Książki sportowe i wojskowe