wtorek, 13 kwietnia 2021

BANER JAKUCJA 980X200

Woda

charles hedrich3mKolejny śmiałek próbujący w tym sezonie przepłynąć na wiosłach Przejście Północno-Zachodnie zrezygnował.

Więcej…

charleshedrich2mCzteroosobowa załoga wiosłująca przez Arktykę kończy wyprawę. Samotny wioślarz Francuz Charles Hedrich nie poddaje się.

Więcej…

arctic joule3mDwie łodzie wiosłowe wciąż zmagają się z wodami kanadyjskiej Arktyki. Do celu wciąż pozostało wiele kilometrów.

Więcej…

arctic joule2mDwie kilkumetrowe łodzie wiosłowe są już miesiąc na legendarnym arktycznym szlaku Przejścia Północno-Zachodniego

Więcej…

pianista-koperskiŁódź Romualda Koperskiego jest holowana przez japońską straż przybrzeżną. Wioślarz jest bezpieczny i zdrowy.

Więcej…

Romuald Koperski na PianiścieNawigator wyprawy Romualda Koperskiego rekomenduje przerwanie rejsu ze względu na pogodę. Decyzja należy do wioślarza.

Więcej…

Romuald koperski pianistaRomuald Koperski już 11 dni wiosłuje na Oceanie Spokojnym. Po upałach nadeszły burze. Łódź płynie na zachód.

Więcej…

sarah8mSarah Outen po 124 dniach rejsu przez Pacyfik zmienia kierunek. Nie rezygnuje z próby przepłynięcia oceanu.

Więcej…

Port DiksonZałoga Lady Dana 44 zamierza opłynąć wokół Bieguna Północnego. Ale na razie jacht tkwi "zamurowany" lodem na północy Rosji.

Więcej…

nobodys riverSpływ, a raczej podróż wzdłuż Amuru, dobiegła końca po prawie dwóch miesiącach. Kajakarkom nie udało się pokonać rzeki siłą mięśni.

Więcej…

nar5mZałoga łodzi Auður, w zmienionym składzie, ruszyła dalej w kierunku Islandii. Być może dotrą tam już za tydzień.

Więcej…

islanders GB row3. edycja wyścigu wioślarzy dookoła Wielkiej Brytanii zakończona. Do mety dotarły dwie łodzie. Padły dwa rekordy.

Więcej…

arctic jouleZałogi dwóch łodzi wiosłowych zmagają się z arktycznymi warunkami na szlaku Przejścia Pólnocno-Zachodniego.

Więcej…

freya6mFreya Hoffmeister wróciła do Ameryki Południowej. Będzie kontynuować swoją kajakową wyprawę dookoła kontynentu.

Więcej…

sarah7mDziś mija 108. dzień od wypłynięcia Sarah Outen z Choshi na Ocean Spokojny. Brytyjka walczy z samotnością - zaręczyła się.

Więcej…

jacht barlavento IIDwie załogi dotarły do miejsc w Arktyce, do których wcześniej nigdy nie dopłynął jacht pod polską banderą.

Więcej…

Pianista Romuald KoperskiRomuald Koperski podjął decyzję o przerwaniu wioślarskiego rejsu przez Pacyfik. Teraz próbuje dopłynąć do wybrzeży Japonii.

Więcej…

Sarah Outen PacyfikSarah Outen 82 dni na Pacyfiku. Pomyślny wiatr jej sprzyja, jednak nadal przed nią dwie trzecie drogi do Ameryki.

Więcej…

nobodys riverKajakarki spływające Amurem dopłynęły do rosyjskiej granicy. Muszą ją jednak przekroczyć pociągiem.

Więcej…

Książki sportowe i wojskowe