piątek, 14 maja 2021

BANER JAKUCJA 980X200

Artykuły z tagiem: samotne żeglarstwo

dinghy atlantic aleksander hanuszJachcik ma być ładny – mówi Aleksander Hanusz, który chce przepłynąć Atlantyk na własnoręcznie zbudowanym jachcie.

Więcej…

dinghy atlanticDziś do garażu Aleksandra Hanusza dostarczono sklejkę. Teraz budowa transatlantyckiego jachtu może się rozpocząć.

Więcej…

Aleksander Hanusz Aleksander Hanusz chce przepłynąć Atlantyk żaglówką bez kabiny. Wyczyn bez precedensu w historii polskiego żeglarstwa.

Więcej…

yvan bourgnon pacyfikYvan Bourgnon kontynuuje swój rejs wokół świata na odkrytopokładowym katamaranie bez kabiny i GPSa. Za nim pół Pacyfiku.

Więcej…

Yvan Bourgnon Yvan Bourgnon nie tylko przepłynął Atlantyk na sportowym katamaranie, ale na dodatek pobił rekord szybkości.

Więcej…

meta zbigniwe gutkowskiZbigniew „Gutek” Gutkowski pobił rekord szybkości w samotnej żegludze przez Atlantyk. Jednak nie on jest najszybszy.

Więcej…

Zbigniew gutkowskiZbigniew Gutkowski na jachcie Energa jest na półmetku w wyścigu o palmę pierwszeństwa na Atlantyku. Z Francuzem łeb w łeb.

Więcej…

gutek1mPolski żeglarz podejmuje próbę pobicia rekordu w samotnym przepłynięciu Atlantyku z zachodu na wschód.

Więcej…

ostar1mJedenastu spośród trzynastu żeglarzy uczestniczących w regatach OSTAR jest już na mecie w Newport. Polacy na dobrych pozycjach.

Więcej…

lilla my w sztormie5-metrowa „Lilla My” jest już w Europie. To najmniejszy polski jacht, który przepłynął Atlantyk w obie strony.

Więcej…

Książki sportowe i wojskowe