piątek, 14 maja 2021

BANER JAKUCJA 980X200

Artykuły z tagiem: kajakiem z afryki do brazylii

Aleksander Doba canaveralAleksander Doba przepłynął kajakiem Ocean Atlantycki - z Portugali do Stanów Zjednoczonych. Jako pierwszy człowiek w historii.

Więcej…

olek-doba

Jeśli kajak Aleksandra Doby przewróci się dnem do góry, już raczej nie wstanie. Pływak został odcięty.

Więcej…

aleksander doba na BermudachAleksander Doba kontynuuje transatlantycki rejs kajakowy. Żaglowiec wywozi go na ocean. 300 mil na południe.

Więcej…

Aleksander Doba Piotr ChmielińskiPo 142. dniach kajakarskiej epopei Aleksander Doba dobił do bermudzkiego brzegu. Czy popłynie dalej? Nie wiadomo.

Więcej…

Aleksander DobaAleksander Doba 116 dni w kajaku na oceanie i 1100 kilometrów od Florydy. „Olek odbiera SMS-y, ale nie odpisuje na nie!”.

Więcej…

nissos delosPrzez kilka dni nie było wiadomo, co z Aleksandrem Dobą. Telefon satelitarny nie odpowiadał, a kajakarz wysłał sygnał „help”.

Więcej…

olek doba– Olek po raz pierwszy użył podczas tego rejsu słowa „ciężko” – o ostatniej nocy na Atlantyku mówi Andrzej Armiński koordynator rejsu.

Więcej…

Aleksander Doba wypływa z LizbonyAleksander Doba od miesiąca wiosłuje na Atlantyku. Minął właśnie Wyspy Kanaryjskie. Przed nim trzy miesiące wiosłowania.

Więcej…

Aleksander DobaAleksander Doba, pierwszy człowiek, który kajakiem przepłynął Atlantyk, znów wyrusza na ocean. Na ten sam ocean.

Więcej…

Książki sportowe i wojskowe