piątek, 14 maja 2021

BANER JAKUCJA 980X200

Artykuły z tagiem: aleksander doba

Aleksander Doba canaveralAleksander Doba przepłynął kajakiem Ocean Atlantycki - z Portugali do Stanów Zjednoczonych. Jako pierwszy człowiek w historii.

Więcej…

olek-doba

Jeśli kajak Aleksandra Doby przewróci się dnem do góry, już raczej nie wstanie. Pływak został odcięty.

Więcej…

aleksander doba na BermudachAleksander Doba kontynuuje transatlantycki rejs kajakowy. Żaglowiec wywozi go na ocean. 300 mil na południe.

Więcej…

Aleksander Doba Piotr ChmielińskiPo 142. dniach kajakarskiej epopei Aleksander Doba dobił do bermudzkiego brzegu. Czy popłynie dalej? Nie wiadomo.

Więcej…

Aleksander-DobaAleksander Doba pomimo uszkodzonego steru, wciąż próbuje samodzielnie ukończyć kajakową wyprawę przez Atlantyk.

Więcej…

aleksander-doba

Aleksander Doba, który od 4,5 miesiąca płynie kajakiem przez Atlantyk, wysłał wiadomość o uszkodzonym sterze.

Więcej…

Aleksander DobaAleksander Doba 116 dni w kajaku na oceanie i 1100 kilometrów od Florydy. „Olek odbiera SMS-y, ale nie odpisuje na nie!”.

Więcej…

nissos delosPrzez kilka dni nie było wiadomo, co z Aleksandrem Dobą. Telefon satelitarny nie odpowiadał, a kajakarz wysłał sygnał „help”.

Więcej…

talisker whisky atlantic challengeFiodor Koniuchow przerywa wyprawę. Aleksander Doba już w połowie. Wyścig łodzi wiosłowych przez Atlantyk trwa.

Więcej…

olek doba– Olek po raz pierwszy użył podczas tego rejsu słowa „ciężko” – o ostatniej nocy na Atlantyku mówi Andrzej Armiński koordynator rejsu.

Więcej…

Książki sportowe i wojskowe