czwartek, 17 października 2019

BANER JAKUCJA 980X200

Artykuły z tagiem: roman paszke

paszke romanRoman Paszke przerywa rejs. Podjął taką decyzję po przedłużającym się przeczekiwaniu złej pogody przed Przylądkiem Horn.

Więcej…

roman paszkeRoman Paszke przygotowuje się do opłynięcia Przylądka Horn. Prawdopodobnie w niedziele pogoda pozwoli na żeglugę.

Więcej…

roman paszkeRoman Paszke wpłynął w strefę zmiennych wiatrów i pojawiły się pierwsze kłopoty – popsuty sterownik pompy autopilota. Więcej…

roman paszkeRoman Paszke ma już za sobą 10 dni rejsu. Dziś opuści strefę pasatów. Gemini 3 ma dużą przewagę nad Adrien. Więcej…

roman paszkeDziś o godzinie 5:37 czasu UTC (6:37 czasu polskiego) Roman Paszke przeciął równik. Czy Gemini 3 wyprzedza jacht Adrien? Więcej…

roman paszkeRoman Paszke na katamaranie Gemini 3 ponownie wyruszył do bicia rekordu szybkości w samotnej żegludze wokół golobu. Więcej…

roman paszkeGemini 3 ma niewielkie uszkodzenia. Roman Paszke zapowiada, że do bicia rekordu wystartuje ponownie za kilka dni.

Więcej…

roman paszkePo sześciu godzinach samotnego rejsu Roman Paszke był zmuszony zawrócić do portu w Las Palmas. Uszkodzenie prawego steru.

Więcej…

roman paszkeDziś o godzinie 16:06:27 UTC Roman Paszke wyruszł w samotny rejs wokół globu, z zachodu na wschód, bez zawijania do portów.

Więcej…

roman paszkePrawdopodobnie jutro Roman Paszke rozpocznie samotny rejs – próbę bicia rekordu szybkości w rejsie wokół globu.

Więcej…

Książki sportowe i wojskowe