czwartek, 09 lipca 2020

BANER JAKUCJA 980X200

Wywiady

sarah outenZdobyta wiedza i doświadczenie są jak dwie strony medalu. Mam więcej pewności siebie, lecz i więcej obaw - mówi Sarah Outen.

Więcej…

levison woodBrytyjczyk Levison Wood w tym roku chce dokonać pierwszego w historii pieszego przejścia od źródeł do ujścia Nilu.

Więcej…

Norbert PokorskiLubię przebywać w Arktyce. Minus 30 stopni nie robi na mnie wrażenia. Boję się tylko niedźwiedzi - mówi w wywiadzie Norbert Pokorski.

Więcej…

Freya Hoffmeister Australia koniec wyprawyNajtrudniejsze było opłynięcie przylądka Horn - mówi w wywiadzie dla Forum Extremum Freya Hoffmeister.

Więcej…

adam bieleckiKrótki wywiad z Adamem Bieleckim przed wyprawą Broad Peak 2012/13

Więcej…

chris jewell Wywiad z Chrisem Jewellem, jednym z nurków, który pogłębił jaskinię Huautla – obecnie najgłębszą na zachodniej półkuli.

Więcej…

romuald koperskiHuragan? Na pewno się zdarzy. Ale przede wszystkim liczy się psychika - wywiad z Romualdem Koperskim.

Więcej…

agulhas w crown bayDo tej wyprawy nie można się przygotować psychicznie – specjalnie dla Forum Extremum sir Ranulph Fiennes.

Więcej…

Krzysztof WielickiWywiad z Krzysztofem Wielickim przed wyprawą Broad Peak 2012/13

Więcej…

Tomasz MackiewiczByłem nastawiony, że wejdę. Czułem się niewiarygodnie spokojny - wywiad z Tomaszem Mackiewiczem o zimowej wyprawie Nanga Parbat.

Więcej…

wazari team trawers grenlandii 2008Chcemy, żeby w historii naszego kraju zapisał się taki wyczyn - wywiad z Wazari Team.

Więcej…

Jakub Radzjowski Marcin Tomaszewski Cerro TorreJakub Radziejowski o pierwszym polskim przejściu Ragni Route na Cerro Torre.

Więcej…

1191212wywiad mWolałbym nadal pozostać nieznany - mówi Tomasz Mackiewicz w wywiadzie dla Forum Extremum.

Więcej…

Książki sportowe i wojskowe