piątek, 14 maja 2021

BANER JAKUCJA 980X200

Inne

walking 1 m"Walking The Nile" startuje. Levison Wood chce przejść samotnie 6650 kilometrów wzdłuż Nilu - jak najbliżej brzegu rzeki.

Więcej…

OFFTRAVELmMarzysz o wymagającej wyprawie? W dniach 15-17 listopada zapraszamy na Festiwal Wypraw Przygodowych Off Travel.

Więcej…

bieg przez gobiRay Zahab biegł w trudnych warunkach po 60 kilometrów przez 34 dni. Ostatnie 230 kilometrów szedł non-stop.

Więcej…

exgobi 3mRay Zahab od 13 dni biegnie po 70 kilometrów dziennie przez Pustynię Gobi. Wczoraj z biegu musiał zrezygnować Kevin Lin.

Więcej…

exgobi 2mRay Zahab i Kevin Lin rozpoczęli 35-dniowy bieg przez Pustynię Gobi. Przed nimi 2300 kilometrów w piachu i upałach.

Więcej…

Piotr Kuryło lizbonaWłaśnie teraz, o godzinie 12 czasu polskiego, Piotr Kuryło wraz z Tomaszem Kwiatkowskim startuje z Lizbony do Władywostoku.

Więcej…

Iditarod 2013Zaledwie 25 minut różnicy między zwycięzcą 41. wyścigu Iditarod a drugim zawodnikiem po 9 dniach zmagań.

Więcej…

bloko ukaUniwersytecki Klub Alpinistyczny w tym roku obchodzi swoje 50-lecie. Z tej okazji klub zaprasza na szczególną imprezę.

Więcej…

piotr kuryło praniePiotr Kuryło i Tomasz Kwiatkowski są przed Nowosybirskiem. Na licznikach ich rowerów jest już ponad 8800 kilometrów.

Więcej…

Piotr Kuryło Tomasz Kwiatkowski BerlinPiotr Kuryło i Tomasz Kwiatkowski wczoraj wjechali na terytorium Rosji. Tydzień temu opowiadali nam o wyprawie.

Więcej…

piotr kuryło tomasz kwiatkowskiPiotr Kuryło i Tomasz Kwiatkowski już 18 dni w drodze, na rowerach. Jadą z Lizbony do Władywostoku. Wczoraj dotarli do Niemiec.

Więcej…

piotr kuryłoPiotr Kuryło wraz z towarzyszem zamierza przejechać rowerem z Lizbony do Władywostoku. 15 tysięcy kilometrów w 100 dni.

Więcej…

Yukon Quest 2013Dziś start najdłuższego i najtrudniejszego wyścigu psich zaprzęgów w Europie. Iditarod na finiszu.

Więcej…

Piotr Kuryło WładywostokPiotr Kuryło zakończył swoją podróż z Lizbony na wschodni kraniec Azji, do Władywostoku. Przejechał 15028 kilometrów.

Więcej…

Piotr KuryłoPiotr Kuryło i Tomasz Kwiatkowski dziś dojadą do Ufy. Za kilka dni zmierzą się z górami Uralu i będą już w Azji.

Więcej…

piotr kuryłoPiotr Kuryło i Tomasz Kwiatkowski wjechali już do Polski. Jutro można ich spotkać na jednej z bydgoskich uczelni.

Więcej…

pustynia gobi jakub czajkowskiWkrótce start biegu przez najbardziej na północ wysuniętą pustynię świata. Przed dwoma śmiałkami 2300 kilometrów.

Więcej…

FinnmarksløpetOstatni maszer dotarł do mety najcięższego wyścigu psich zaprzęgów w Europie. Finnmarksløpet wygrał Norweg.

Więcej…

yukon questPrzez najbliższe dwa tygodnie, cała Alaska będzie żyła tylko jednym... Najstarszym wyścigiem psich zaprzęgów.

Więcej…

Książki sportowe i wojskowe